BioWare'in Anthem Teaserı Beklentileri Az Da Olsa Giderdi

BioWare'in Anthem Teaserı Beklentileri Az Da Olsa Giderdi
Gelişmiş ve teknolojik bu mech-suit'in decode işlemi ne kadar daha sürecek?

BioWareE3'e girerken, Anthem için güzel bir teaser sunacak gibi duruyor. Oyun geçen yıl E3'te büyük bir başlangıç ​​yaptı, ancak 2019'a ertelenene kadar sessizliğini korudu. Bir çift sosyal medya haberine göre, daha yakından incelenmesi gereken bir oyun olduğunu gösteriyor.

Resmi Facebook sayfası, geçen yılın Haziran ayından bu yana görülen ilk etkinlik olan kapak fotoğrafını güncelledi. Resmi Twitter hesabı da geçtiğimiz yıldan beri ilk etkinlik olan gizemli bir tweet attı ve yeni bir dil üzerinde çalışıldığını belirtti.
 

Tüm bunların ne anlama geleceği tahmin edilebilir, ancak BioWare'in iddialı oyunu ile ilgili daha fazla ayrıntıyı ilerleyen günlerde alacağız. Önceden ya da 9 Haziran Cumartesi günü saat 23:00'de 11:00'de PT / 2 PM ET / 7 PM BST. EA bir kez daha E3'ten önce kendi kamusal etkinliğini koruyor, fakat bu kurgusal "decoding" in ne kadar hızlı gerçekleştiğine bağlı olarak bundan önce bile bir bakıç açısı ile oyunu kendi dünyamızda canlandırabilir veya bulabiliriz.

Anthem ilk bakışımız iddialıydı ancak pek çok cevapsız soru kaldı. Bu teaser'ın bunları çözüp çözemeyeceğini öğrenmek için beklerken, bize sadece hayal dünyamızın ne kadar geniş olduğu ve oyundan beklentimizin ne olduğunu çözmek kalıyor.
 

Hemen Anthem satın almak için tıklayın!