Battlefield 5 Yeni Airborne Multiplayer Modu Ekliyor

Battlefield 5 Yeni Airborne Multiplayer Modu Ekliyor
Göklerden gelen ölüm!

EA ve DICEBattlefield V'e gelen yeni bir multiplayer modda çalışıyor."Havadan" modu, oyuncuların savaş alanına uçakla gelip paraşütle atlamalarına izin verecek, ama bu mod başka bir Battle Royale modu değil. Bunun yerine, bu mod nesnel tabanlı bir saldırı / savunma varyantıdır.

Detaylar tweet ile duyurulduğu kadar azdır. "Düşman topçularını yok etmek için savaş meydanına paraşüt ile atlayacak ve ekibinizle birlikte çalışacaksınız, ya da onları savunacaksınız ve yukarıdaki tehdidin üstesinden gelindiğine emin olacaksınız."

Paraşütçü bakış açısı, düşman giriş noktalarını daha önceden tahmin edilemez kılmayı amaçlamakta. Bu da denenmiş ve gerçek bir oyun türüne bir zorluk ekleyebilmektedir. EA kısa bir süre önce Battlefield V'nin albümlerini çıkarmaya başladı. Diğer duyurular arasında şirket, loot box olmadığını ve minimum bilgisayar gereksinimlerini açıkladığını doğruladı. PC, PS4 ve Xbox One için 13 Ekim'de yayınlanacak .

Los Angeles'taki E3'ten hemen önce gerçekleşen EA Play etkinliğinde bazı Airborne'ları görebiliyoruz. EA'nın basın toplantısı 9 Haziran Cumartesi günü saat 11: 00'da başlıyor.
 

Hemen Battlefield 5 satın al!