Battlefield 5 Minimum PC Özellikleri EA Tarafından Hatalı Paylaşıldı

Battlefield 5 Minimum PC Özellikleri EA Tarafından Hatalı Paylaşıldı
Listelenen minimum PC özellikleri sadece olası özellikler olduğunu belirtti

EA topluluk müdürü Dan Mitre'e göre, " Battlefield V asgari olarak Origin'de tanıtılan minimum PC özellikleri yanlış" dedi. Twitter'da, sitede (daha önce kaldırılmış olan) listelenen özelliklerin yalnızca olası özelliker olduğunu söyledi.

Mitre , "Son zamanlarda, Battlefield V için yanlış minimum PC özellikleri, olası özellikler olarak yayınlandı" dedi . "Henüz Battlefield V için minimum veya önerilen özellikleri açıklamıyoruz. Bizi izlemeye devam edin!"
 

Battlefield forumlarındaki bir yazı da hayranları hata hakkında uyardı. Mesaj hayranlarını sabrından ve anlayışları için teşekkür etti. Listelenen gereklilikler, garip görünüyordu Battlefield 1 olanlar için hemen hemen aynıydı .

Battlefield V, trailerın çok hoş görünümlü grafikler gösterdiğini ortaya koyuyor . Ancak, çekimlerin ne tür bir makinede hazırlandığını veya gerçek bir oyun olması ya da Battlefield V'in görseller açısından ne sunacağının temsilcisi olarak gösterilmesi gerektiğini bilmiyoruz. Durum ne olursa olsun, yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız, Battlefield V'nin zorlu bir oyun olması bekleniyor.

Mitre ayrıca olay alanının nasıl şekillendiğine dair bir görüntü paylaştı; Yukarıdaki resmi görebilirsiniz.
 

Hemen Battlefield 5 satın al!