Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

Assassin's Creed'in Yeni Serisi Vikings Çağında Geçeceği Düşünülüyor

Assassin's Creed'in Yeni Serisi Vikings Çağında Geçeceği Düşünülüyor
Vikings döneminde geçeceği düşünülen Assassin's Creed'in resmi olmayan kaynaklardan gelen bilgileri makalede yer almaktadır.

Resmi olarak Ubisoft tarafından onaylanmamasına rağmen, Assassin Creed serisindeki bir serisi Viking döneminde oynanacak gibi görünüyor .Oyunun 2020 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir sonraki seri olan Assassin Creed oyununun Vikingler döneminde gerçekleşeceği teorileri, The Division 2'deki garip posterlerin keşfedilmesiyle ortaya çıktı. YouTuber JorRaptor, The Division 2'nin Potomac Etkinlik Merkezi'nde yer alan çok sayıda Viking posterinin, bir Apple of Eden gibi görünen bir İskandinav tanrısı veya yolcusu içerdiğini fark etti. Kotaku, bir sonraki Assassin Creed serisinin "Kingdom" olarak adlandırıldığını ve 2020 yılına hazırlanmak üzere Vikings dönemi için programlandığı "oyuna aşina" olan iki bağımsız kaynaktan onayladı.

Assassin Creed's , Ubisoft franchise'ındaki en önde gelen ve en çok yatırım alan oyunlardan biri. Fakat Ubisoft bunun dışında Assassin's Creed için çeşitli çizgi romanlar, romanlar ve hatta bir sinema filmi bile yaptı. Bu yeni seride antik teknolojiler, Assassin Creed franchise'ının olaylarının çoğundan yüzyıllar önce yaşayan kurgusal bir ırk tarafından geliştirildi ve bunlar tarihin görünüşteki ana güç kaynağı olarak tekrar tekrar kullanıldı. Örnek olarak doğaüstü varlıklar veya ilahi figürler gösterilebilir.

Bir sonraki Assassin Creed'in Viking döneminde geçmesi durumunda, taraftarların Japonya'daki bir oyun için tekrarlanan istekleri karşısında kayıtsız kalmayacağa ve franchise'ın bir sonraki oyununun kökenini anlatan bir üçlemesi olacağını ortaya çıkaran 2016 yılında gerçekleşen sızıntıyı örnek gösteriyor.