Assassin's Creed Odyssey Açıklandı; Ubisoft E3'te Daha Detaylı Bilgi Paylaşacak

Assassin's Creed Odyssey Açıklandı; Ubisoft E3'te Daha Detaylı Bilgi Paylaşacak
This is Sparta?

Söylentileri doğrulayan Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'i açıkladı. Duyuru, kısa bir teaser ile yapıldı. Bir teaser, Eye of Horus Assassin's Creed Origins için oturduğu merkezi noktayı işgal etti. Tease kısa ama E3 2018'de daha geniş bir görünüm vaat ediyor.

Söylentiler, söz konusu başlık ile birlikte sözde bir promosyon anahtarlıktan sonra bugün dolaşmaya başladı. Bu oyunun, aynı zamanda bu tarikatın da desteklediği eski Yunanistan ya da Roma'da gerçekleşeceğini ima etti. Geçen yılki Origins'te bazı Greko-Romen mimarisi, karakterler ve politik entrikalar vardı.

Bu, Assassin's Creed'i yıllık bir programa geri götürecek gibi görünüyor. Assassin's Creed Syndicate'in 2015 yılında piyasaya sürülmesinden sonra, Ubisoft'un bir sonraki franchise girişine daha fazla zaman vermek için bir yılını aldı. Assassin's Creed Origins sonucuydu ve yoğun ilgi görmüştü.
 

Ubisoft'un basın toplantısı 11 Haziran Pazartesi günü öğleden sonra saat 18.00'de gerçekleşecek ve muhtemelen daha fazla Odyssey göreceğimiz yer olacak. Bu sırada Assassin's Creed Odyssey'den ne istediğimize dair düşüncelerimizi gözden geçirmeyi ihmal etmeyin, alt tarafta yorumlara düşüncelerinizi ve beklentilerinizi yazarsanız firmaya ileteceğiz ve emin olun Ubisoft bunları çok ciddiye alıyor!