7 Days to Die Oyununun İçerikleri

Birinci şahıs atıcı, hayatta kalma, korku, kule savunma ve rol yapma oyunu

FOXNGAME

Ölümcüllerin vazgeçilmez bir post-apokaliptik dünyası olan 7 Days to Die, birinci şahıs atıcı, hayatta kalma, korku, kule savunma ve rol yapma oyunları eşsiz bir kombinasyon dünya oyunu.

Savaş, işçilik, yağma, madencilik, keşif ve karakter büyümesini, dünya çapındaki hayranlardan gelen heyecanlı bir tepki gören bir şekilde sunuyor.


Özellikleri:

Birçok eşsiz biyom ile oyunun istediğiniz herhangi bir şekilde oynamasına izin veren büyük, eşsiz ve zengin ortamlar. 

500'den fazla tarif ile silah, kıyafet, zırh, alet, araç ve diğer malzemeleri hazırlama ve onarma.

Bir yıkıntıyı ele geçirin ya da baştan inşa edin.

Kalenizi tuzaklar, otomatik kuleler, elektrikli çitler ve ölümsüz yaşamak için savunma pozisyonları içerecek şekilde tasarlayın.

İşbirliği yapın veya Rekabet edin - Yerleşimler inşa edin veya diğer oyuncuların üslerine baskın yapmak için işbirliği yapmak için birlikte çalışın, zombi ve kanun kaçağının toprakları yönettiği bir çorak alanda gerçekten kaçınılmazdır.

FOXNGAME

Aktif ve pasif disiplin becerinizi arttırın. Ölmek için 7 Gün, 60'ın üstünde çok katmanlı beceri ve köklü gruplar ile hayatta kalmaya çalışın.

Şehirler, kasabalar, göller, dağlar, vadiler, yollar, mağaralar ve vahşi bölgelerle rastgele oluşturulmuş bir dünyada arkadaşlarınızla tekrar uğraşın. 

Dinlenmek için dinamik soğuk ve sıcak havanın yanı sıra, 45'ten fazla esans artırması / rahatsızlığı olan gerçek hardcore hayatta kalma mekaniğini yaşayın.

Hayatta kalanların bıraktığı dinamik hazine haritalarını bulun ve gerçek gömülü yağma için kazın. Görev notlarını keşfedin ve bunları ödüller ve beceri noktaları için tamamlayın. Mal almak ve satmak için Trader NPC'lerle tanışın.

Kendi karakterinizi oluşturun veya bir hazır ayar seçin ve dünyada el ele verebileceğiniz veya yağmalanabileceğiniz çok sayıda giysi ve zırhla oyununuzu özelleştirin.

Sürücü - Tüm parçaları bulabileceğiniz, tüm tarifleri öğrenen ve kendi araçlarını zenginleştiren badass araç sisteminin keyfini çıkarın.

Sürdürülebilir kaynaklar için bitki yetiştirin ve bahçeleri büyütün.

Benzersiz vahşi hayvanların üzerinde vahşi doğaya doğru yol alın ve avlayın.

Bu oyunu satın almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Yazdığımız bir önceki haberi merak ediyorsanız lütfen buraya tıklayınız.